09.04.2019.

09.04.2019.godine

Druga liga Srbije u futsalu

KMF Požarevac 4-0 KMF Banjica

U pobedi se ne ponesi, u porazu se ne ponizi... Ovom dobro poznatom izrekom vodili su se igrači oba tima večeras. Konačno, posle mnogo muka, kako na ovom meču, tako i tokom cele sezone, otpor protivnika je slomljen i konačno u finišu meča i bodovi ostaju u Požarevcu. Prvi put u 2019.godini. Sve što je mladi trener Đorđević tražio od svojih igrača je da nastave još jače i rezultat će doći. Poslušali su ga Gostojić, Živadinović i društvo i ovog puta pobeda nije mogla da izostane.

Počelo je dobro po domaće. Odbijenu loptu pokupio je Ranđelović i već na početku meča je 1:0. Pokušavali su gosti iz prestonice ali je Jović branio sve što treba pa je na poluvremenu ostalo minimalno vođstvo Požarevljana. Nije moglo bolje da počne drugo poluvreme kada je na asistenciju Drakulića danas odlični Jeremić povisio na 2:0. Bezuspešni pokušaji gostiju sa igračem-golmanom rezultovali su golovima Gostojića i Drakulića za konačnih 4:0. Treba dodati odlično suđenje ali i ponašanje aktera na terenu. Posle meča, igrači oba tima su u prostorijama Kluba malog fudbala Požarevac proćaskali i srdačno se pozdravili do daljih susreta. Inače, dva tima su prošlog vikenda učestvovali na internacionalnom turniru u Beču, gde je naša ekipa zauzela treće mesto. Naredni meč je u Pirotu sledećeg ponedeljka. Jako i hrabro u naredne pobede!!!