13.03.2019.

Beograd, hala Pinki (Zemun)

08.03.2019.

Samo Pravo 5-3 KMF Požarevac

Očekivano težak meč, bez kapitena Gostojića koji nije igrao zbog suspenzije, u fer i korektnom tonu, domaćin je rešio u svoju korist u finišu meča. Počelo je napadima Zemunaca ali je i ovog puta golman Požarevljana Marko Jović (odbranio i dva kaznena udarca sa deset metara) držao svoj gol pod kontrolom. Ipak, domaćin dolazi do vođstva od dva nula, dok naš tim promašuje nemoguće. U finišu prvog poluvremena standardno dobri Milašinović smanjuje na dva prema jedan. Ubrzo na početku drugog poluvremena isti igrač fenomenalnim šutem sa desetak metara dovodi naš tim do izjednačenja. Jedina sporna odluka sudijske trojke na meču rezultuje vođstvom ekipe Samo pravo. Ubrzo je i 4 prema 2, a Jocić uspeva samo da smanji rezultat do kraja meča koji domaćin finišira petim pogotkom.

U narednom kolu Požarevljani dočekuju ekipu Ekonomista, a pobeda je imperativ kako bi se izbegla borba za opstanak. Meč je zakazan za ponedeljak u 19:30.