"Petarda" u Rakovici za prvu pobedu u novoj sezoni
09.11.2018.

U potrazi za prvom pobedom nas tim je u 5. kolu gostovao ekipi Ekonomiska iz Beograda.

Od samog starta meca ,kod izabranika trenera Djordjevica videla se neuporedivo veca zelja za pobedom u odnosu na protivnicku ekipu.Ofanizvna igra od samog starta meca vrlo brzo je urodila plodom.Odlicno raspolozeni Jeremic je zapoceo solo akciju koju je posle par izvanrednih driblinga krunisao golom za vodjstvo Pozarevljana.Usledilo je zatisje u igri sa obe strane sve do 17 minuta kada su nasi momci potpuno utisali gostujucu publiku i prOtivnicke igrace.

Najpre je Nemanja Mitrovic posle uvezbane akcije iz auta izvanrednim i jakim sutem matirao protivnickog golmana.Naredni minut meca isti akter ,ista situacija samo sto je u ovoj situaciji odlicno prosla akcija iz kornera i Mitrovic opet neumoljivo matira golmana domacih.Na odmor se otislo sa rezultatom 0:3 u korist nase ekipe

Drugo poluvreme opet pripada Pozarevljanima.Vec u 21. minutu "narandzasti" povecavaju prednost na 0:4 ,posle odlicne povratne lopte Gostojica, egzekutor opet isti ,neumoljiv sut Mitrovica za het -trik.Posle tog pogotka nista se znacajno nije desavalo u igri ,redjale su se sanse na obe strane ali bez novih pogodataka. Na novo iznenadjenje se cekalo do 27.minuta kada je kapiten Gostojic odlican solo prodor krunisao golom za konacnih 0:5 u Rakovici.