Rokada Mitrovica za novi bod protiv ekipe "Samo Pravo" iz Zemuna
26.10.2018.

U 4.kolu Druge futsal lige Srbije Kmf Pozarevac je docekao iskusnu ekipu Kmf Samo Pravo iz Zemuna,Pred oko 300 gledalaca gosti jako brzo stizu do vodjstva vec u 3. minutu meca preko Lazic Slobodana  nije su dugo cekao naredni gol vec u 5. minutu gosti pvoecavaju svoju prednost na 0:2 preko Marka Markovica koji je iskoristio neodlucnost u odbrani domacih igraca.Imali su  i nasi momci sansi do kraja prvog dela ,odlicne suteve Mitrovica i Mitakovica uspeo je da ukroti gostujuci golman.Taman kada se predpostavilo da ce se na odmor otici bez novih uzbudjenja Milosavljevic Branislav natrcava na odbijenu loptu nakon suta i povecava prednost Zemunaca na 0:3.

Drugi deo mec prec precrtan kao i u Beceju ,domaci sastav je izasao dignutih glava kao da je rezultat bio na njihovoj strani i uspeo da neverovatnom brzinom stigne i prestigne iskusni sastav ekipe "Samo Pravo".Vec u 21. minutu nakon uvezbane akcije iz auta Nemanja Mitrovic salje projektil u protvnicku mrezu ,gostujuci golman je ustao ukopan u mestu.Gostujuci igrac Markovic pravi faul u zoni suta odmah nakon polaska sa centra , jos jedan strahovit sut Mitrovica sa p14,15metara nije uspeo da zaustavi gostujuci golman ,22. minut rezultat 3:2 ,pogodatk koji je razbudio publiku i domace igrace koji su dobili odgromno samopouzdanje.U istom minutu meca kapiten domacina Gostojic nakon odlicnog prodora matira golmana gostiju za lavinu odusevljenja i izjednacenje. Nije se dugo zadrzao neresen rezultat jer je neumoljivi Mitrovic jos jednim odlicnim sutem sa distance doveo domaci sastav u vodjstvo od 4:3.Nisu se nasi momci tu zaustavili u rezultat jer povecan vec u 24. minutu preko odlicnog Jeremica. Sokirani gosti su odlucili da nastave mec igrajuci sa petim igracem sto je rezultiralo golom u 31.minutu ,opet se u listu strelaca upisao Markovic Marko preciznim sutem sa linije penala.Usledila je strahovita borba u nastavku meca,konstantni intenzivnim napadi gostiju sa petim igracem i grcevita borba domacina u odbrani.Nisu uspeli nasi igraci da zadrze prednost i ostave u cudu goste koji u 39.miutu stizu do izjednacenja preko Lazic Slobodana.I jedan i drugi sastav mogli su zadovljni da budu podelom bodova nakon dramaticnog meca.