Prvi bodovi u Beceju
26.10.2018.

Posle dva poraza u prva dva kola futsaleri Kmf Pozarevca su gostovali odlicnoj ekipi iz Beceja koja na svom terenu vazi kao tvrd protivnik.To se pokazalo i na samom pocetku utakmice jer su gosti dosli do vodjstva vec u 5. minutu meca preko Simic Stefana ,isti igrac je i u 16. minutu povisio prednost domacina na dva gola razlike.Imali su i nasi momci dve izgledne prilike da umanje prednost domacina ali hladan tus je stigao u 19.minutu preko Drazic Igora i na odmor se otislo sa rezultatom 3:0 u korist domce ekipe.

Od starta drugog poluvremena videla se promena i igri i odnosu na terenu  nasih igraca sto je  brzo rezultiralo smanjenjem prednosti doamcina.Posle odlicnog suta Nemanje Mitrovica na drugoj stativi se nasao Drakulic koji pakuje loptu u mrezu za smanjenje razultata u 23.minutu nastavka.Nije se dugo cekalo na nova uzbudjenja , 26.minut meca odlican sut Mitrovica nije uspeo da ukroti domaci golman i rezultat se smanjuje na 3:2. Sledeca stvar bitna pomena je ta da su sudije vec na 12 minuta do kraja meca nagomilali 5 prekrsaja nasem timu.To nije bio problem jer je doslo do izjednacenja u 29.minutu preko Nebojse Jocica koji realizuje sansu 1 na 1 sa domacin golmanom za izjednacenje i muk na tribinama.Do kraja meca su se samo nizale sanse za obe ekipe ,nas golman Marko Jovic je dva puta izasao kao pobednik posle penala sa deset metara.Prvi bod je uzet posle veoma loseg prvog dela meca i nas momci su mogli zadovoljni da se vrate u Pozarevac.