Zrenjaninci bez milosti u Pozarevcu
26.10.2018.

Od samog starta prvog poluvremena SAS je nametnuo svoj sistem igre.Visoki presing i zustrost na lopti koja je domacim futsalerima nedostajala vec im je u 3.minutu donela prednost preko Aleksandra Tomina.Nije se dugo cekalo do narednih pogodaka ,domaci su morali da vade loptu iz mreze vec u 11.minutu prvog dela meca kao i u 15. Na pauzu se otislo sa rezultatom od 0:3 u korist gostujuce ekipe.

Prvih nekoliko minuta u nastavku je proteklo mirno dok u 25.minutu isti igrac koji je postigao prvi gol na mecu Aleksandar Tomin povecava prednost svog tima na 0:4 ,rasulo u igri i neorganizovana igra u odbrani doveli su do primanja jos dva gola Pozarevljana u 30.minutu kada je strelac bio Milicev Nemanja i 31..minutu kada se u listu strelaca upisao i Delic Savo.Mec je zavrsen pobedom SAS-a iz Zrenjanina od 0:6.